radio@toxotisfm.gr
Με την αγαπη σας στην 1η θέση στα FM του Ν.Πέλλας απο το 1991.
Tο ραδιόφωνο !!! Η Μόνιμη συντροφιά σου.....Ακούς παντού 96,3 fm!!!
σε καθε γωνιά του πλανήτη ....χωρίς να σε απασχολεί σε
πάσης φύσεως εργασια...... Ακούς στο κινητό, στο σπίτι,στο μαγαζί,
στο αυτοκίνητο, στον υπολογιστή, στο χωράφι….ΠΑΝΤΟΥ !!!
********
Ανήκω σε αυτούς που μου αρέσει η συντροφιά του
ραδιοφώνου μέχρι σήμερα  .
 Παρά τα σύγχρονα ηλεκτρονικά μέσα που υπάρχουν 
νομίζω ότι το ραδιόφωνο εξακολουθεί να έχει
τη δική του αξία και αρχοντιά. Μπορείς να το έχεις
 να παίζει όλη μέρα, να σου σιγοκουβεντιάζει, να σου
σιγοτραγουδεί, να σε κρατεί σε εγρήγορση σε ενημέρωση,
 σε ψυχαγωγία.Από τις βασικές του ωφέλειες είναι ότι
 σε κάνει να ακούς, πράγμα δύσκολο για τους ανθρώπους
 σήμερα.
Είναι  ένα μέσο που δε θα ανησυχούσες αν το παιδί
σου άκουγε μόνο του ραδιόφωνο, κάτι που δε θα το ήθελες
 να συμβαίνει με την τηλεόραση,και τον υπολογιστή.
Στο σπίτι, στη δουλειά σου,στο μαγαζί σου, στο  αυτοκίνητο,
το ραδιόφωνο σε ηρεμεί σε κάνει να σκέπτεσαι και να φαντάζεσαι 
εσύ όπως θέλεις αυτά που ακούς.
… Θα συνιστούσα ανεπιφύλακτα τη συντροφιά του ραδιοφώνου.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!



Παρουσιάζονται προβλήματα κατά την ακρόαση;
Επικοινωνήστε μαζί μας...... στο 6932425259.
**********
 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.11.2017
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 5η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΠΟΛΥΚ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΑΞΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΜΑΚ/ΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 05.11.2017
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 5η αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΑΓΡΑ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΟΡΜΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00 Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
Ν. ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΥΤΙΚΟΥ 11.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 8.11.2017
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 14.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΒΟΥΝΙΟΥ
ΚΑΛΗΣ 14.30 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ

 


 

 
 


   







 




ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ  THΛ 2382042303 fax : 23820 42799  radio@toxotisfm.gr κιν. : 6932425259 

  Web Design Pella-Net