Αθλητικά

Πρόγραμμα πρωταθλημάτων υποδομών 9-10/3/2024

82Προβολές

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων του παιδικού πρωταθλήματος περιόδου 2023/2024.
Σας υπενθυμίζουμε την υποχρέωσή σας για ύπαρξη Απινιδωτή πριν και κατά την διάρκεια του αγώνα.

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.03.2024

Κ16 13η αγωνιστική
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Κ14 13η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Κ12 13η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Κ10 13η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Κ8 13η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 12.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Κ6 13η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.03.2024

Κ16 13η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΓΡΑ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

Κ14 13η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ ` 12.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

Κ12 13η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

Κ10 13η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

Κ8 13η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

Κ6 13η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

Κάντε το σχόλιο σας

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.